قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ

قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ
قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ
مدل کالا: قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ
موجودی: 5
قیمت: 32,000 تومان

قهوه ساز اسپرسو خانگی 6 کاپ

اگر توجه کرده باشید خوردن قهوه در بین افراد گسترش پیدا کرده است.و با توجه به این موضوع استفاده از دستگاه هایی قهوه ساز و قهوه جوش نیز به نسبت آن افزایش یافته است.حال سوال این است.بهترین قهوه ساز خانگی چیست.نمایندگی قهوه ساز اسپرسو خانگی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از بین ازدیاد مارک ها بهتریم مارک قهوه ساز را انتخاب کنید.

اسپرسو در لغت به معنای عصاره بدست آمده توسط فشار است. برای تهیه قهوه اسپرسو احتیاج به دستگاه اسپرسو دارید.این قوری قهوه ساز را میتوانید بصورت مستقیم از نمایندگی توزیع اینترنتی دستگاه هایی قهوه ساز خانگی ایران آرنا تهیه نمایید.بهتر است بدانید پایه تمام قهوه های ایتالیایی مانند کاپوچینو، موکاپینو، اسپرسو، موکا و… را قهوه اسپرسو تشکیل می دهد. در صورتی که عاشق قهوه هستید، تهیه یک قهوه جوش اسپرسو متناسب با نیاز شما پیشنهاد میگردد.

برای تهیه قهوه جوش و ساختن قهوه روش هایی مختلف وجود دارد که افراد بکار میبرند ولی روش تهیه قهوه با استفاده از قهوه ساز و قهوه جوش روگازی بهترین و کم هزینه ترین راهکار میباشد.دستگاه اسپرسو ساز رو گازی گزینه ایی است که مناسب شماست.برای دم کردن قهوه , ابتدا مخزن پایینی قهوه ساز را پیچانده و باز کنید و آن را تا سوپاپ اطمینان مخزن با آب پر کنید . توجه داشته باشید آب بالاتر از سوپاپ قرار نگیرد . در فیلتر قیفی شکل , قهوه اسپرسوی آسیاب شده مخصوص اسپرسوسازهای روگازی پر کنید. مطمئن شوید پودر قهوه تان تازه و خوش عطر باشد ؛ برای تازه تر بودن و عطر خوب قهوه تان ؛ خودتان میتوانید دانه قهوه را با آسیاب مخصوص خانگی آسیاب کنید . فیلتر قیفی شکل را که کامل پر کردید ؛ میتوانید به آرامی و با فشار خیلی خیلی کم ؛ پودر قهوه را فشرده سازید . دقت کنید که قهوه ترک یا قهوه هایی با آسیاب ریزتر در دستگاه نریزید چون خطر آفرین است . پس از پر کردن ؛ اطراف دهانه قیف را تمیز کنید تا قسمت ها در هنگام بسته شدن خوب بسته شده و آب بندی شود ؛ سپس مخزن ها را به همدیگر بسته و روی شعله متوسط بگذارید تا آب مخزن پایینی به جوش آید ؛ در این هنگام آب جوش با فشار از قهوه داخل فیلتر گذشته و قهوه را دم کرده و وارد مخزن بالایی م شود . به محض اینکه مخزن بالایی پر شد و دیگر قهوه ای از نازل دستگاه بیرون نیامد ؛ شعله را خاموش کنید و قهوه تان را سرو کنید .

با وجود چنین دستگاهی در عرض چند دقیقه نوشیدنی گرم و دلنشینی را تجربه خواهید کرد طوری که با نوشیدن آن تمامی خستگی تان را از بین می رود.سه بخش اصلی تشکیل دهنده اسپرسو حرفه ای از مواد درجه یک تولید شده است و این دستگاه قابل استفاده در خانه و حتی فروشگاه هم میباشد.

قیمت

ارزان قیمت ترین دستگاه قهوه ساز را فقط از فروشگاه عمده خرده  بخواهید.دستگاهی که برای شما ارسال خواهد شد نوعی اسپرسو خانگی میباشد که دارایی ضمانت و همچنین از جنس و مواد درجه یک ساخته شده است.این اسپرسو خانگی از سه قسمت تشکیل شده است و بسیار با کیفیت میباشد پس همین حالا با سفلزش این قهوه ساز ارزان ولی در عین حال با کارایی بالا از نوشیدن قهوه لذت ببرید.

 

قهوه ساز ارزان

یک قهوه‌ساز اسپرسو ارزان از سه بخش اصلی تشکیل شده است:
محفظه نگهدارنده آب: این محفظه که در بخش زیرین قرار دارد، وظیفه نگهداری آب را بر عهده دارد. آب در این ظرف داغ شده و با فشار به سمت سبد قهوه رانده می‌شود.
سبد قهوه: این محفظه دارای دو بخش می‌باشد، یکی محفظه دایره‌ای شکل که قهوه آسیاب شده را درون آن می‌ریزند و دوم لوله‌ای متصل به محفظه سبد که در زیر آن جای دارد. این لوله در هنگام بسته شدن کامل قهوه‌ساز، درون آب درون محفظه نگهدارنده آب فرو می‌رود.
ظرف فراورده: این ظرف که در بالای سیستم جای می‌گیرد و دارای یک دسته نیز می‌باشد وظیفه نگهداری نوشیدنی قهوه تولید شده را بر عهده دارد. در کف این ظرف فیلتری موجود است که دقیقا” در بالای سبد قهوه قرار می‌گیرد. میانه این ظرف لوله‌ای است که نوشیدنی تولید شده از آن گذر کرده و نهایتا” درون ظرف سر ریز می‌شود.

https://goo.gl/YdwgHi

 

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: